Menu

Karafka z grawerem

Karafka z grawerem

Karafka z grawerem - unikalny prezent na każdą okazję

 

Eleganckie, ozdobne naczynie, do którego wlewa się wodę, wino, whisky lub nalewkę. Karafka gości w naszych domach już od wieków, pełniąc w głównej mierze funkcję dekoracyjną. Doskonałym pomysłem na prezent jest karafka grawerowana, którą można podarować bliskim na wiele okazji. Spersonalizowany w ten sposób prezent sprawia, że całość nabiera niezwykle osobistego charakteru, a obdarowana przez nas osoba ma wówczas świadomość, że podchodzimy do niej indywidualnie i chcemy podarować jej coś bardzo wyjątkowego.

 

Karafka - wielofunkcyjne naczynie

 

Karafka może być wykonana ze szkła zwykłego lub kryształowego. Bardzo często można ją spotkać w wersji wykonanej z masywnego ciężkiego kryształu - wtedy naczynie to doskonale sprawdza się jako oryginalna ozdoba naszego stołu. Zamiast mało eleganckiej butelki z etykietą, warto przelać alkohol lub wodę do oryginalnej karafki i razem z kieliszkami serwować ją gościom. Nalewanie wina z karafki będzie wówczas o wiele przyjemniejsze.

 

Karafki mogą występować w wersji z korkiem lub bez. Te z korkiem używane są zazwyczaj do przechowywania mocniejszych alkoholi - nalewek lub whisky. Są z reguły bardziej masywne, kryształowe i zdobione. Bardzo często występują w zestawach razem ze szklankami do whisky lub z małymi kieliszkami do nalewek. Karafki bez korka natomiast wykorzystuje się do krótkotrwałego przechowywania napoi. Służą one do bieżącego i systematycznego rozlewania wina lub wody.

 

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Compare